Vandaag huren, vandaag aan de slag — Zelf ophalen in Kapelle of snel bezorgd in Zuid-West Nederland. Grote eigen voorraad — Van hoogwerkers tot aggregaten: direct beschikbaar. Heldere all-in prijzen — Duidelijke tarieven, geen kleine lettertjes. Gekeurd & startklaar materieel — Schoon, onderhouden en direct inzetbaar. Eerlijk advies door vakmensen — Jij vertelt de klus, wij regelen het materieel. Particulier én zakelijk — Flexibele huur: dag, week of projectbasis.

Zelf bestrating aanleggen

Het lijkt een heel karwei om zelf bestrating aan te leggen, maar met goed materiaal kom je al een heel eind. Het is verstandig om hier voorafgaand aan het werk goed over na te denken en een planning te maken. Door het vooraf opgestelde stappenplan te volgen, voorkom je vertraging tijdens het werk en worden onnodige kosten vermeden. Er zijn vele informatiebronnen te vinden op het internet waarbij goede tips gegeven worden. Indien u er hier niet mee uitkomt, kunt u altijd uw leverancier raadplegen voor de

Er zijn diverse soorten tuintegels verkrijgbaar met elk hun eigen verwerkingsmethode. Het is dus belangrijk om hier vooraf goed naar te kijken. Een keramische tegel moet met een ander zaagblad gezaagd worden dan een betontegel. Klinkers kun je met een stenenknipper snel op maat maken.

In dit voorbeeld maken we gebruik van betontegels, deze zijn het makkelijkst te leggen en voordeliger ten opzichte van andere soorten.

Stap 1: zorg voor de juiste persoonlijke beschermingsmiddelen
Een goede voorbereiding begint bij jezelf en is tevens zeer belangrijk. Omdat je veel op je knieën zit, is het raadzaam om deze te beschermen met een paar goede kniebeschermers. Ook is het raadzaam om je handen te beschermen met goede werkhandschoenen. Verder dien je je voeten te beschermen met stevige werkschoenen. Bij het gebruiken van machines is het raadzaam om per machine te bekijken welke PBM’s hiervoor benodigd zijn.

Stap 2: het uitzetten van de contouren van het terras
Het uitzetten van de contouren van het terras doe je door middel van het slaan van piketpaaltjes met daartussen touwtjes gespannen voor de hoogte van de bestrating. Om je afschot te bepalen kun je hiervoor het beste een bouwlaser gebruiken. Deze heb je met een handmatig afschot of met een automatisch afschot. Maak hierbij gebruik van een vast punt vanaf het pand naar de tuin. De steenhoogte dient zo’n 1 tot 2 centimeter onder de dorpel gelegd te worden. Om te zorgen voor een goede afwatering, is het noodzakelijk om te bestraten met een afschot van zo’n 1 tot 2 centimeter per meter.

Stap 3: de tuin afgraven
Als je zelf de bestrating aan wil leggen, is de voorbereiding van de grond van groot belang. Wanneer je hier geen aandacht aan besteed, bestaat de kans dat na verloop van tijd de tegels scheef gaan staan. Het is daarom belangrijk dat je hier vooraf een plan voor maakt. Bij een normaal terras, is 15 á 20 centimeter + de tegeldikte voldoende. Bij een oprit is de uitgraafdiepte 30 tot 70 cm. Voor kleinere oppervlaktes kun je dit met een spade doen en de grond afvoeren met een kruiwagen. Voor grotere oppervlaktes is het aan te raden om het graafwerk te doen met een minigraver en de afvoer van de grond met een rupsdumper of minishovel. Mocht hier geen ruimte voor zijn, dan hebben we ook nog een assortiment transportbanden. Dit kun je allemaal terugvinden in ons assortiment grondverzetmachines.

Houd er bij het graven en uitzetten wel rekening mee dat de tegels nooit hoger mogen liggen dan de waterkering of overstromingsbescherming. Tevens dienen houten drempels volledig vrij te liggen, hiermee voorkom je dat het hout gaat rotten. Wanneer het vriest, bestaat namelijk de kans dat de tegels 1 cm omhoog komen.

Stap 4: opvullen en aanstampen van de tuin
Na het afgraven, dient de afgegraven tuin opgevuld te worden met ongeveer 10 centimeter ophoogzand. Bij een oprit is het aan te raden om de te bestraten oppervlakte eerst te vullen met menggranulaat, dit aan te trillen met een trilplaat 35 kN en hier vervolgens de 10 centimeter ophoogzand op te storten. Voor de verspreiding van het menggranulaat en het zand, kun je gebruik maken van een knikshovel, rupsdumper of kruiwagen.

Om onkruid tegen te gaan kun je, voordat je de tuin vult met ophoogzand of menggranulaat, ervoor kiezen om worteldoek aan te brengen. Vervolgens is het tijd om het zand glad te strijken en aan te drukken. Dit doe je met een trilplaat 15 kN. Houd er rekening mee dat er tijdens dit proces nog steeds gelet wordt op de eerder uitgezette afloop. Een afloop zorgt er namelijk voor dat het regenwater van je bestrating de tuin in kan lopen. Houd hierbij rekening met een verval van zo’n 1 tot 2 centimeter per meter.

Vervolgens kun je met een egalisatieschuif 120-210 cm het zandbed egaliseren, waarna het klaar is om bestraat te worden.

Stap 5: de kantopsluiting plaatsen
Na het uitgraven komt je nieuwe terras al meer in zicht. Nu ga je de kantopsluiting plaatsen, dit is de rand die rondom de bestrating komt te liggen. Dit zal ervoor zorgen dat de tegels niet teveel bewegingsvrijheid krijgen. De kantopsluiting plaats je op de rand van het afgebakende gebied voor de bestrating en deze dient ongeveer 2 centimeter lager te liggen dan de bestrating. Gebruik voor de oprit een opsluitband met een afmeting van 8 x 20 x 100 centimeter, voor een terras of tuinpad volstaat een opsluitband van 5 x 15 x 100 centimeter. De opsluitbanden kun je het best oppakken met een trottoirbandentang. De banden maak je op maat met een motorslijper.

Stap 6: de bestrating aanleggen
Het leggen van zware tegels kan een zware en intensieve bezigheid zijn. Hier zijn diverse hulpmiddelen voor, namelijk een tegeldonkey 30-100 cm, Tromp easylift, vacuüm hijsunit 230V handb., tegeltiller 25 kg. Een steenkruiwagen 60-steens kun je gebruiken om de stenen op de juiste locatie te krijgen. Wanneer je een tegel hebt gelegd, verzink je deze door met een rubberen hamer op de tegel te slaan. Het kan voorkomen dat de tegels aan het einde niet helemaal goed uitkomen. Soms kun je deze knippen met een steenknipper t/m 33 cm. Als dit niet kan, dan kun je de tegels ook zagen met een steenzaag groot diamant of een motorslijper benzine. Deze zagen maken gebruik van waterkoeling, hierdoor wordt stofvorming beperkt.
Kijk hierbij altijd of het juiste zaagblad op de zaag gemonteerd is. Voor een betontegel gebruik je een ander zaagblad dan voor een keramische tegel.

Voor keramische tegels hebben wij een tegelzaagmachine 1.000 mm.

Stap 7: de voegen opvullen met zand
Veeg met een bezem het voegzand over de nieuwe bestrating. Voegzand is schoon zand en laat geen vlekken achter op je nieuwe bestrating. Herhaal dit een paar keer en laat dit minimaal een week liggen.

470 results
Sorteren op:
Elektrocompressor 360l/min
Prijs per dag vanaf
excl. BTW

Deze bouwcompressor is uitermate geschikt voor licht en gemiddeld gebruik. Met de aanzuigcapaciteit van 360 liter per minuut en een tank inhoud van 20 liter is hij zeer geschikt voor veelvuldig gebruik van verschillende luchtgereedschappen. Denk bijvoorbeeld aan spijkeren, nieten, boren, zagen, sproeien, kitten en slijpen.

  • Luchtopbrengst: 0,36
  • Werkdruk: 8 bar
  • Aandrijving: 230V
  • Gewicht: 50kg
  • Lengte: 0,77m
  • Breedte: 0,61m
Dagprijs: €24,79
Weekprijs: €82,64
Huren
Elektroheater 40 kW
Prijs per dag vanaf
excl. BTW

Met een elektroheater 40 kW huren kies je voor krachtige, schone en directe warmte zonder uitstoot of brandstofverbruik. Deze elektrische heater levert een hoog verwarmingsvermogen en is perfect voor het snel op temperatuur brengen van grote hallen, bouwprojecten of evenementenlocaties. Dankzij de traploze regeling stel je eenvoudig de gewenste temperatuur in, terwijl de ingebouwde ventilator de warme lucht gelijkmatig verdeelt. Omdat de heater elektrisch is, heb je geen last van dampen of geur, wat hem ook geschikt maakt voor binnengebruik en slecht geventileerde ruimtes. Ideaal tijdens koude dagen om een comfortabele werkomgeving te behouden of om ruimtes vorstvrij te houden.

  • Capaciteit: 40 kW
  • Opgenomen stroom: 61A
  • Stekker: 63A 5P
  • Luchtverplaatsing: 3.000m³/uur
  • Gewicht: 280kg
  • Lengte: 1,63m
Weekprijs: €300,00
Huren
Industrieventilator 4.500 m³/uur
Prijs per dag vanaf
excl. BTW

Industrieventilator 4.500 m³/uur huren is ideaal voor het snel verplaatsen van lucht bij ventilatie, koeling of droging. De krachtige luchtstroom zorgt voor een effectieve luchtcirculatie in werkplaatsen, bouwruimtes of bij schilder- en droogwerk. Dankzij het robuuste ontwerp en de verstelbare hoek kan de ventilator eenvoudig in de gewenste richting worden geplaatst. Door het hoge luchtdebiet van 4.500 m³ per uur is hij perfect inzetbaar voor het versnellen van droogprocessen of het verbeteren van de luchtkwaliteit tijdens warme of stoffige omstandigheden. Compact, stil en betrouwbaar voor dagelijks professioneel gebruik.

  • Gewicht: 12,50kg
  • Luchtverplaatsing: 4.500m³/uur
  • Opgenomen vermogen: 230W
  • Opgenomen stroom: 1,10A
  • Spanning: 230V
  • Geluidsdrukniveau: 53dB
Dagprijs: €25,00
Weekprijs: €50,00
Huren
Tapijtreiniger
Prijs per dag vanaf
excl. BTW

Wil je je tapijt, vloerkleden of meubels grondig reinigen? Bij Moerverhuur huur je eenvoudig een professionele tapijtreiniger die diepgaand vuil, vlekken en geuren verwijdert. Onze machines werken met een krachtig sproei-extractiesysteem dat water en reinigingsmiddel diep in de vezels spuit en direct weer opzuigt. Hierdoor worden vuil en resten effectief verwijderd zonder dat het tapijt te nat blijft.

Het gebruik van de tapijtreiniger is eenvoudig. Je vult het schoonwatertankje met water en een geschikt reinigingsmiddel. Vervolgens beweeg je de machine langzaam over het tapijt, waarbij de reinigingsoplossing wordt ingespoten en direct weer wordt opgezogen. Dit proces zorgt ervoor dat zelfs hardnekkig vuil en oude vlekken loskomen en verdwijnen. Na het reinigen is het tapijt licht vochtig, maar droogt het doorgaans binnen enkele uren op, afhankelijk van de ventilatie en dikte van het materiaal.

Onze tapijtreinigers zijn geschikt voor diverse toepassingen, zoals het schoonmaken van tapijten in woonkamers, kantoren en hotelkamers, maar ook voor autobekleding en stoffen meubels. Dankzij de krachtige werking ziet je tapijt er na een behandeling weer fris en als nieuw uit.

    Dagprijs: €16,53
    Weekprijs: €49,59
    Huren
    Muurzaag
    Prijs per dag vanaf
    excl. BTW

    De elektrische muurzaag 350 mm is een veelzijdige machine voor zowel binnen- als buitengebruik dankzij de praktische 230V aansluiting. Deze zaag is ideaal voor het maken van openingen in beton, baksteen en kalkzandsteen.

    De muurzaag kan zowel droog als met water gebruikt worden. Bij nat gebruik wordt het diamantzaagblad continu gekoeld en blijft stofvorming tot een minimum beperkt. Voor extra comfort en een schone werkomgeving is het bovendien mogelijk om een stofzuiger bij te huren.

    Met een zaagdiepte tot circa 12 cm en de betrouwbare diamantzaag levert deze machine strakke en nauwkeurige resultaten. De muurzaag is eenvoudig te bedienen en direct inzetbaar voor renovatie, sloop of nieuwbouwprojecten.

    • Zaagdiepte: 120mm
    • Schijfdiameter: 305mm
    • Gewicht: 9,40kg
    • Vermogen: 2,6 kW
    • Waterkoeling: Ja
    • Aandrijving: 230V
    Dagprijs: €33,06
    Weekprijs: €82,64
    Huren
    Roterende verreiker 21m / 5.000 kg
    Prijs per dag vanaf
    excl. BTW

    Met een roterende verreiker 21 meter / 5.000 kg huren beschik je over een krachtige en veelzijdige machine voor zware hijs- en verplaatsingswerkzaamheden. Dankzij de roterende bovenwagen kan de verreiker 360 graden draaien, waardoor je flexibel werkt zonder de machine telkens te hoeven verplaatsen. Met een hefhoogte van 21 meter en een hefvermogen van 5.000 kg is deze verreiker uitermate geschikt voor bouwprojecten, industriële toepassingen en het verplaatsen van zware lasten zoals pallets, constructiemateriaal en containers. De ruime cabine en geavanceerde bediening zorgen voor comfort en veiligheid, terwijl de robuuste stabilisatoren voor maximale stabiliteit zorgen.

    • Gewicht: 17.930kg
    • Hefvermogen: 5.000kg
    • Hefhoogte: 21m
    • Maximale rijsnelheid: 40 km/u
    • Brandstof: Diesel
    • 4wd aandrijving: ja
    Dagprijs: €550,00
    Weekprijs: €1.650,00
    Huren
    Stofzuiger met Longopac
    Prijs per dag vanaf
    excl. BTW

    Bij klussen waarbij er net wat meer stof vrijkomt dan normaal, wordt deze stofzuiger ingezet. Zeer geschikt voor afzuiging van betonschuurmachines en vloerfrezen.

    Door gebruik te maken van het Longopac systeem, wordt het verzamelen en verwerken van stof een makkie. Deze stofzuiger voldoet aan de meest recente en de strengste H-klasse norm.

      Dagprijs: €60,00
      Weekprijs: €200,00
      Huren
      Meetwiel
      Prijs per dag vanaf
      excl. BTW

      Met een meetwiel huren meet je eenvoudig en betrouwbaar afstanden door het wiel over de grond te laten rollen. Het display of de teller geeft direct de gemeten lengte weer, zodat je snel inzicht hebt zonder ingewikkelde apparatuur. Het meetwiel is ideaal voor bouwprojecten, wegwerkzaamheden, terreinmetingen en evenementenopbouw waar afstanden exact moeten worden bepaald. Dankzij de lichte constructie en inklapbare handgreep is het meetwiel gemakkelijk mee te nemen en te gebruiken, zelfs op ongelijk terrein.

        Dagprijs: €10,33
        Weekprijs: €20,66
        Huren
        Trapladder dubbel 2×4 treden
        Prijs per dag vanaf
        excl. BTW

        Trapladder dubbel 2×4 treden huren voor klussen op lagere hoogte waarbij je vrijstaand wilt werken, zonder de ladder tegen een muur te zetten. Geschikt voor schilder-, montage- en onderhoudswerk binnen en buiten. De ladder is tweezijdig beklimbaar, zodat twee personen tegelijk kunnen werken of je snel van kant kunt wisselen. Het aluminium frame is licht en makkelijk te verplaatsen tussen werkplekken. De antislip treden geven grip en sta-comfort. In enkele seconden uit- en ingevouwen voor snel transport.

          Dagprijs: €10,00
          Weekprijs: €20,00
          Huren
          Vacuüm hijsunit 230V handb.
          Prijs per dag vanaf
          excl. BTW

          De vacuümunit is een praktisch hulpmiddel voor het veilig en efficiënt tillen van zware objecten zoals tegels, straatstenen, stalen platen en betonnen elementen. Door gebruik te maken van vacuümtechniek wordt fysieke overbelasting voorkomen en worden de werkomstandigheden aanzienlijk verbeterd.

          De vacuümhefunit is eenvoudig te bedienen door twee personen en zorgt ervoor dat materialen snel en nauwkeurig geplaatst kunnen worden. Standaard wordt de vacuümunit geleverd met een zuigplaat van 400 x 300 mm, geschikt voor lasten tot 95 kg.

          • Gewicht: 16kg
          • Afmeting zuigplaat: 40 x 30 cm
          • Aandrijving: 230V
          • Hefvermogen: 95kg
          • Lengte: 0,40m
          • Breedte: 0,30m
          Dagprijs: €41,32
          Weekprijs: €103,31
          Huren
          Mortelmixer
          Prijs per dag vanaf
          excl. BTW

          Met een mortelmixer huren meng je snel en gelijkmatig mortel, tegellijm, egaline en andere bouwstoffen. De krachtige elektrische motor zorgt voor een constante draaisnelheid en voorkomt klontvorming, zelfs bij zware mengsels. Dankzij het ergonomische handvat en de traploos regelbare snelheid werk je nauwkeurig en comfortabel, ook bij langdurig gebruik. Deze mixer is licht van gewicht en daardoor eenvoudig te verplaatsen, ideaal voor vloerenleggers, stukadoors en tegelzetters die een betrouwbaar hulpmiddel willen voor dagelijks gebruik.

          • Gewicht: 6,80kg
          • Mixgarde: 160 mm
          • Aandrijving: 230V
          • Opgenomen vermogen: 1.900W
          • Opgenomen stroom: 8,30A
          Dagprijs: €24,79
          Weekprijs: €41,32
          Huren
          Boorhamer 4-28 mm
          Prijs per dag vanaf
          excl. BTW

          Deze krachtige boorhamer is uitgerust met een verzwaarde motor en slagwerk, wat zorgt voor uitstekende prestaties en duurzaamheid. Ideaal voor het boren van gaten tot 28 mm en voorzien van een diepteaanslag voor extra precisie.

          De boorhamer is geschikt voor hamerboren, boren zonder slag en beitelen, waardoor hij breed inzetbaar is voor diverse werkzaamheden.

          Let op: Boren zijn niet inbegrepen, maar zijn verkrijgbaar in onze winkel! Bij speciale wensen m.b.t. boren is het raadzaam hierover te informeren. 

          • Gewicht: 3,40kg
          • Slagkracht: 2,6 J
          • Boordiameter beton max: 16mm
          • Opgenomen stroom: 6A
          • Spanning: 230V
          • Opgenomen vermogen: 0,72W
          Dagprijs: €20,00
          Weekprijs: €60,00
          Huren

          Op 5 mei zijn wij gesloten

          In verband met Bevrijdingsdag zijn wij op dinsdag 5 mei gesloten.

          Bestellen kan gewoon 24/7 via onze website. Heb je een vraag? Mail naar info@moerverhuur.nl en wij reageren zo snel mogelijk op de eerstvolgende werkdag.

          Naar de website

          Let op! Aangepaste openingstijden

          31 december: geopend tot 12:00 uur
          1, 2 en 3 januari: gesloten
          Vanaf 5 januari staan wij weer voor u klaar.

          Wij wensen u een fijne jaarwisseling en staan graag weer voor u klaar.

          Huurt u iets vanaf 31 december? Dan brengt u het op 5 januari om 07:30 uur terug en betaalt u 1 huurdag.